wirtualne biuro w Warszawie, szukam !

wirtualne biuro w Warszawie, szukam !

Mam pytanie o wirtualne biuro w Warszawie, najlepiej w śródmieściu. Jeżeli orientujecie się, gdzie najlepiej po coś takiego, to z góry dziękuję. W grę wchodzą naturalnie jeszcze inne usługi, z których chciałbym skorzystać, na przykład księgowość.

Czarek

Posty: 3

 
Nie każde biuro wirtualne w Warszawie ma w swojej ofercie księgowość, więc jak planujecie w przyszłości sięgnąć z takiego właśnie outsourcingu, to niewątpliwie koniecznie trzeba tę szansa wcześniej zbadać.

Worms

Posty: 11

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy naprawdę takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak sporo podmiotów i to w sposób doświadczony, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

frezzzer

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o biuro wirtualne to oczywiście, że masz dostęp do powierzchni biurowej. Możesz wynająć nawet na godziny. Wszystko jednak trzeba określić w umowie. W Warszawie w samym centrum funkcjonują naprawdę renomowane firmy, dlatego uważam, że każda z nich jest dobrym rozwiązaniem.

eloop

Posty: 24

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) wobec tego powiem tylko tyle, iż wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją niezwykle korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednakże ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

marcin22

Posty: 10

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są bardzo okej i jest możliwość korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

Modniś

Posty: 13

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym niezwyklej, bo to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na doświadczonym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

1AdamoSk

Posty: 19

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, bo jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

dada45

Posty: 9

 
W moim przypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem kłopotów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo usatysfakcjonowany :) Niedługo będę musiał sięgnąć z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, iż pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

Czasowy

Posty: 19

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, bo sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty zwłaszcza a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też warto porównać, bo są różnice i to spore.

Wertastable

Posty: 6