Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Witam, cześć. Dobry suplement na potencję który faktycznie pomaga i nie ma jakiś niekorzystnych skutków ubocznych. Ktoś, coś?

Yuri20

Posty: 4

 
Wiem że rośliny, warzywa, owoce, czy owoce morza takie rzeczy pomagają na potencję, mogą działać jako fajne afrodyzjaki, ale co dokładnie dobrze zjeść przed seksem to już nie wymienię, można to w necie znaleźć.

Kerty67

Posty: 17

 
Wszystko jest dla ludzi tylko w zdrowych ilościach i tak samo te preparaty na potencję moim zdaniem są okej, o ile się nie przesadza i nie bierze tego za dużo i bez potrzeby...

Rimano

Posty: 22

 
Jakbym miał coś podpowiedzieć z tych wszystkich tabletek na libido i potencję jakie są to na pewno dr Penigreat. Jedyne które mi się sprawdziły i po których nie miałem jakiegoś rozwolnienia i innych problemów ze zdrowiem...tutaj skład jest bezpieczny, masz żeń szeń masz buzdyganek więc znane od lat rośliny a nie sztuczne wsady.

Jacuś24

Posty: 10

 
Można teraz przebierać w różnych wspomagaczach na lepsze libido, seks i tak dalej. Kiedyś to ciekaw jestem jak sobie ludzie radzili jak medycyna nie była tak rozwinięta, nie było seks shopów takiej świadomości i edukacji.

drillmod

Posty: 19

 
Kiedyś to też się rozglądałem za jakimś suplementem na potencję ale jakoś nic mi szczególnie nie przypadło do gustu, Chyba po prostu za dużo tego jest w sprzedaży i człowiek nie wie co wybrać.

Marynek56

Posty: 13

 
Nie mam bladego pojęcia co tutaj poradzić. Kiedyś to wiem, że uważano że lubczyk pomaga na te sprawy, ale czy cokolwiek takie zioło działa to już trudno mi stwierdzić, ja szczególnej róznicy nie czuję.

Trener

Posty: 10

 
Nie mam pomysłow co do takich preparatów wspomagających ale na pewno są takie rzeczy. Teraz są już tabletki na wszystko – na nerwy, na sen, na sex, na ból głowy, na ból ręki, tabletka na apetyt, na to żeby za dużo nie jeść, na to żeby nie palić...czasy tabletek.

Ciapek

Posty: 15