Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

Black_Riot

Posty: 2

 
Ja u siebie to naprawdę obserwuję duże dobre zmiany jak zacząłem inaczej jeść. Mniej przetworzonego żarcia na szybko łapanego gdzieś w biegu, więcej kontroli nad menu i potem w sypialni jestem jak lew a nie jak słoń..

mnichu66

Posty: 8

 
Zdecydowałem się trochę sobię pomóc ostatnio i kupiłem Dr penigreat, to jest taka jakby maść żel, jak zwał tak zwał. W każdym razie mogę po tym dłużej się kochać i też odczucia są lepsze – dla mnie i dla mojej dziewczyny. Już pomijam to jak bardzo pozytywnie taka większa pewność co do „tych spraw” przekłada się na lepszą psychikę itp.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Faktycznie ten seks jeśli chodzi o mnie i moją partnerkę to mógłby trwac momentami trochę dłużej. Dużo zależy od dnia, są takie dni że mam moc i mogę faktycznie długo, ale są takie że wystarczy 5 minut i jest po zabawie.

aluś44

Posty: 5

 
Moim sposobem na udany seks jest zawsze lampka wina przed i papieros tuż po. Idealny zestaw, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem, zawsze smakuje to wszystko tak samo dobrze.

Biforr23

Posty: 13

 
Najlepsze to są chyba te środki w jakiś kremach, żelach i tak dalej, bo od razu się ta substancja wchłania w tkanki, nie przelatuje najpierw przez krwiobieg i przez to efekt jest szybszy.

adam86

Posty: 4

 
Jakoś obeznany w tych nowoczesnych preparatach na potencję to nie jestem ale wiem że takie rzeczy istnieją. W sex shopach też sprzedają różne afrodyzjaki, feromony i inne wspomagacze i to mnie w sumie bardziej interesuje, pewnie coś sobie kupię za jakiś czas.

beniek

Posty: 21

 
Też szukam czegoś co by mi poprawiło trochę to i owo. Jakiś tam seks z żoną mamy ale to już nie jest to co kiedyś i na pewno trochę w tym mojej winy. Nie mam siły, nie mam zapału do tego, praca mnie totalnie wykańcza.

mariuszek

Posty: 12

 
Może rozmiar z punktu widzenia anatomii nie ma takiego znaczenia dla doznań u kobiety, ale dla faceta rozmiar ma znaczenie, takie bardziej psychologiczne jednak a to się przekłada na jakość seksu jakby nie było

aliotos

Posty: 4

 
To jest ciekawe czy jacyś moi znajomy używają suplementów na lepszą erekcję. O tym się raczej przy piwie nie rozmawia...no chyba, że przy dużej ilości piwa mogłoby się komuś wymsknąć, ale nic takiego jak na razie się nie zdarzyło.

RadeQ

Posty: 22