Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

figo

Posty: 1

 
Jeśli już kupowałem cokolwiek do ćwiczenia w domu to raczej w hipermarketach, można zaoszczędzić jeśli trafi się akurat na jakąś promocję. Zazwyczaj w tych dużych sklepach mają osobny dział akcesoriami do sportu.

weryl77

Posty: 9

 
Przez pewien czas miałem karnet do dużego klubu fitness (to jakoś pracodawca załatwial taniej) ale jakoś mi takie miejsca nie pasują. Więcej tam jest lanserki przy lustrach i prężenia niż faktycznego trenowania.

WacDEC

Posty: 8

 
Mój tato zaczął jakiś czas temu ćwiczyć razem ze mną a ma już 50 lat skończone. Fajna sprawa. Inni ojcowie mają brzuszki, a mój macha sztangą aż miło :)

mateo29

Posty: 25

 
Wiadomo że dużo zależy od tego jak będzie się używało konkretnych ławeczek i drążków. Jak ktoś waży 70-80 kg a jak ktoś ma 120-140 kg wagi to jednak będzie miało wpływ na trwałość sprzętu...

Ptaszyna

Posty: 5

 
Dużo różnych producentów można teraz znaleźć, to już nie te czasy że człowiek musiał sam sobie z rurek skręcać ławeczkę czy jakiś stojak, teraz wszystko można kupić dopasowane, wygodne itd. Ostatnio dość dużo kupuję akcesoriów od K Sport (tu jest ich sklep – k-sport.com.pl). Solidny drążek, bardzo wygodny, funkcjonalny, można ćwiczyć rózne grupy mięśni. Jakby komus było mało ciężaru to można sobie dokupić u nich kamizelkę z obciążeniem i ćwiczyć na drążku z takim dodatkowym dociążeniem. Szczerze polecam, efekty są dużo szybsze.

Black_Riot

Posty: 4

 
Co by nie mówić to teraz dużo ludzi coś tam trenuje. Jedni biegaja, inni jeżdżą na rowerze, trzeci chodzą na squasha a jeszcze inni wolą przerzucać kilogramy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Babeczka

Posty: 6