Gdzie kupić ubrania sportowe

Gdzie kupić ubrania sportowe

Witam dziewczyny kochające trening :) Jakie macie opinie o sklepie Gym Hero? Bardzo spodobały mi się legginsy z ich nowej kolekcji, dlatego chciałabym poznać wasze zdanie na temat jakości asortymentu. Różne opinie już słyszałam i mam nadzieję, że coś dorzucicie. Nie chcę po prostu w ciemno inwestować :)

audi80

Posty: 3

 
Bawełna i poliester to niezła wytrzymałość i stosunkowo niska cena. Szorty + ewentualnie stanik sportowy i masz gotowy zestaw treningowy na lata.

zimek123456

Posty: 14

 
Najlepiej to brać ciuchy w komplecie, bo można wytargować spory rabat. Zauważyłam, że w modnym ubraniu sportowym ćwiczę znacznie intensywniej, bo chcę jeszcze lepiej wyglądać :)

Dzidzia

Posty: 3

 
Dla mnie modna odzież sportowa, najlepiej z motywacyjnymi wzorami to dodatkowa energia do wyjścia na trening. Jeżeli mam świadomość, że fajnie wyglądam na siłowni to po prostu chętnie idę :) Przekonałam się, że to zawsze działa.

Trener

Posty: 11

 
Mam dobre opinie o odzieży sportowej dla kobiet od sklepu gymhero.eu. Przez rok skompletowałam właściwie wszystkie produkty z ich oferty. Regularnie kupuję, chociażby kosmetyki, głównie balsamy do ciała. Mam legginsy też od nich, chyba najlepsza jakość, z jaką dotychczas się spotkałam, a legginsy po prostu kocham. Wzory niesamowite i dużo kobiet chodzi. Wystarczy spojrzeć na powiązanego z nimi Instragrama. Mnie lookbook przekonał do współpracy. Zajrzyj sobie :P

namok

Posty: 5

 
Warto zwracać uwagę na skład odzieży sportowej. Bawełna minimum według nie 90%, poliester 10%. Taki układ mi najbardziej odpowiada, bo wtedy ubrania fajnie przylegają do ciała, a jednocześnie masz solidny poziom wentylacji i dość szybkie wysychanie.

narcyzek

Posty: 13

 
Mi pomógł bardzo biustonosz sportowy, szczególnie przy robieniu martwego ciągu. Mam świadomość prostego kręgosłupa, nie martwię się o postawę. Oczywiście stanik sportowy trochę więcej kosztuje, ale warto zainwestować, bo się zwraca w wygodzie wykonywania ćwiczeń.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Na początku kariery z siłownią weź ze sobą zwykłe ubranie. Dopiero po kilku treningach zrozumiesz, jakie faktycznie masz potrzeby, chociażby względem ruchu czy poziomu spocenia.

majer111

Posty: 18