gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

Yuri20

Posty: 2

 
Moja mama ma dryg do krawiectwa i projektowania, więc kilka sukni zrobiła mi ona. Powiem szczerze że równie dobrze mogłaby je wystawić na sprzedaż i skasować za nie setki zł, ale ona nie chce.

Jarciow3

Posty: 17

 
Suknie teraz szyją bardzo różne, to już nie te czasy co kiedyś że trzeba było za granicą kupować takie kreacje bo w Polsce niczego w sklepach nie było. Ewentualnie szyło się samemu. Pamiętam te czasy. Chyba już jestem stara ;>

Polaczek90

Posty: 10

 
No cześć :) Miałam problem ze znalezieniem sukienki córce do tańców i udało się dopiero w Isel Onir. Potrafią uszyć wszystko, mają dostęp do wielu ciekawych nietypowych tkanin, często gęsto sprowadzanych z Włoch, Dubaju itp. Zdecydowanie polecam! Sklep prowadzi swój profil na FB – facebook.com/IselOnir-875955792589761.

Abaddon616

Posty: 14

 
Najważniejsze w przypadku sukienek jest to z jakiego są zrobione materiału. W sklepach generalnie masz dużo chińszyczny z materiałów które ani się nie układają, ani nie są wcale wizualnie szczególnie estetyczne.

deksta84

Posty: 22

 
Kiedyś szyto bardzo fajne kreacje dla pań. Teraz jak człowiek wejdzie do pierwszej lepszej galerii i sieciówki z ubraniami to te ubrania wyglądają jakby psu z pyska wyciągnięte, wymięte, bez kształtu, bez fasonu.

MaszPlus34

Posty: 10

 
Kiedyś w bloku mieliśmy panią Stasię która miała talent do szycia różnych rzeczy, w tym sukienek. Robiła prawdziwe cuda i gdyby doczekała tych internetowych czasów to pewnie byśmy jej założyli jakiś profil w social mediach, żeby mogła się pochwalić swoimi dziełami.

de99ial

Posty: 3

 
Mam problem żeby dobrać sukienkę córce...jeździmy od sklepu do sklepu jak od Annasza do Kajfasza i wszędzie odsyłają nas z kwitkiem...a przecież Poznań to duże miasto i nie powinno być problemu z dopasowaniem sukienki...

Dziadek

Posty: 2

 
Ja akurat mam taki zawód, że muszę ubierać się dość biznesowo, biurowo. Dużo chodzę w spodniach, marynarkach i tego typu rzeczach. Ale ostatnio mnie naszła ochota żeby sprawić sobie taką naprawdę efektowną suknię z prawdziwego zdarzenia. :) Ciągle szukam czegoś co mi wpadnie w oko.

asiunia44

Posty: 8

 
Co inne sukienka na co dzień, a co innego suknia balowa czy estradowa. Jeszcze czymś innym są sukienki dla tancerek. Córkę zapisałam niedawno na tańce i już widzę że z dostępnością sukienek na jej turnieje będzie ciężko.

suprafull

Posty: 6