Płytki, który sklep ?

Płytki, który sklep ?

Hej, szukam sklepu, który ma olbrzymi wybór odnośnie okładzin na podłogę. Nie wiem co wybrać, może macie jakieś propozycje.

serbuś

Posty: 7

 
Taką mozaikę można właściwie wstawić wszędzie, jak się ma fajny pomysł. Myślałam o czymś takim w kuchni, ale nie na ściany, tylko, żeby okleić nią jakoś tak ciekawie wokół drzwi. Sama pomysłu nie mam, także pasowałoby się zgłosić do fachowca.

stopiw7

Posty: 24

 
W tym sklepie mają wyśmienite rozwiązania odnośnie podłogi w różnych pomieszczeniach http://www.lu-go.pl. Z super click bezproblemowo położysz ją sam w domu, a jest wyśmienitą alternatywą dla zwyczajnych badziewnych częstokroć paneli. Mają też fajne podłogi bambusowe, wybraliśmy jednak z żoną step fashion.

Biforr23

Posty: 17

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

Ciapek

Posty: 14

 
Moja podłoga w kuchni wymaga renowacji już w zasadzie w paru miejscach, są to płytki ceramiczne. Zastanawiałem się nad zmianą całej i doszedłem do wniosku, iż najlepszy będzie chyba gres, ale do końca nie ufam mu, bowiem chyba jest w zasadzie śliską płytką, a w kuchni musi być przecież równie bezpiecznie co w łazience.

katjuz23

Posty: 18

 
Jak się dobrze przyłożysz i wcześniej dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz doskonale. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie wiele. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie odszukasz tego wiele.

Klakier

Posty: 13

 
Takie wrażenie, jakie robi mozaika na ścianach, jeszcze dobrze zaprojektowana nie jest w stanie nic przebić. Myślałem o tym, zastawiam się czy byłbym w stanie położyć ja sam, żeby zaoszczędzić na glazurniku.

alekBALD

Posty: 8