Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

TomekK

Posty: 3

 
Faktem jest że fototapeta to wyjątkowo prosty i szybki patent żeby nadać wnętrzom zupełnie innego klimatu i wystroju. Mi się super fototapety sprawdziły jak urządzałem restaurację po poprzednim właścicielu i chciałem zrobić – nowe otwarcie.

nataszka

Posty: 7

 
Na trudne warunki jeśli chodzi o stan ściany to najlepsze są tapety winylowe z flizeliną z tego co wiem. Najtrudniej z kolei poradzić sobie z papierem, taką fototapetę to już najlepiej byłoby zlecić jakiemuś fachurze z doświadczeniem.

Black_Riot

Posty: 9

 
Na fototapetach to się szczególnie nie znam potrafię jedynie rozróżnić takie które mi się podobają i takie których bym sobie nigdy w domu nie zamontowała :) Tych ładnych które mi się podobają jest zdecydowanie więcej.

45@54

Posty: 13

 
Trzeba rozróżnić fototapety od naklejek na ścianę, bo widzę że ludzie często mylą jedno z drugim a to pod względem jakości jest ogromna różnica. Naklejki to są moim zdaniem fajne na meble, albo na drzwi, żeby ozdobić, czy odnowić.

Ptaszyna

Posty: 5

 
Lubię kupować na fototap.pl. Mają rózne formaty od małych po naprawdę XXL . Największy efekt robią te fototapety 3D które mają w ofercie, bardzo działają na wyobraźnię. Polecam takie dekoracje do obiektów usługowych, sklepów, kawiarni, restauracji i tak dalej.

Sebo

Posty: 12

 
W jadalni mamy już od paru lat fototapetę i nie widzę żeby jakoś niszczała, wręcz przeciwnie wyjątkowo odporny materiał – na słońce, na wodę itp. To jest jeśli dobrze pamiętam tapeta fizelinowa, ponoć tego typu są najlepsze.

Nowa

Posty: 15

 
Na pewno fototapeta ma ten plus że nadaje wnętrzom indywidualnego klimatu i wyglądu. Tych wzorów grafik jakie można kupić jest teraz multum, także można sobie wynaleźć taki obrazek którego nikt inny w Polsce na ścianie miał nie będzie.

Robuś

Posty: 6

 
Jak wam wyszedł montaż fototapety flizelinowej? Czy materiał rzeczywiście dobrze zachowuje się pod palcami, łatwo się coś takiego klei nawet jeśli człowiek jest totalnym amatorem i wcześniej w kwestii remontów to co najwyżej wymieniał słuchawkę od prysznica? ;-)

lejdee

Posty: 14

 
Znam historię kobiety, która po rozstaniu się ze swoim facetem wpadła w taki jakiś dziwny trans, że zaczęła sobie robić jego ołtarzyki w mieszkaniu i właśnie nawet fototapetę z jego zdjęciem wrzuciła sobie na ścianę za łożkiem....

frezzzer

Posty: 18