rozdzielenie pokoju

rozdzielenie pokoju

Gdzie można zamówić parawan pięcioczęściowy, żeby mi doszedł cały, bez żadnych wad technicznych? Proszę namiary na dobrych producentów.

Bhapo

Posty: 6

 
U mnie w salonie fryzjerskim wydzielenie parawanem strefy strzyżenia okazało się bardzo efektywnym pomysłem. Lepszy klimat i prywatność.

e_petelka

Posty: 6

 
Na balkon sobie przenoszę często parawan. Można dłużej posiedzieć, nawet imprezę zrobić, a nic i tak nie widać :)

Kizakkk

Posty: 4

 
Weź pod uwagę parawan, na którym można rysować, jeżeli masz dzieciaki. U mnie w gabinecie SPA postawiliśmy coś takiego i cieszy się dużą popularnością ta strefa.

Niciuśś98

Posty: 18

 
W kawalerce sobie podzieliłem większym parawanem strefę wypoczynkową od roboczej, takie mini biuro. Zastanawiam się, czy nawet drugiego, jakby pokoju nie wydzielić, bo mam naprawdę spory salon, w którym miejsce się marnuje po prostu. Jak masz podobny problem to korzystaj z tego rozwiązania.

labuh

Posty: 8

 
Za parawanem się najczęściej przebieram i przenoszę tam, gdzie mi akurat potrzeba większej prywatności. Dobra sprawa, jeżeli mieszkasz z kilkoma osobami, co jest coraz popularniejsze w sumie.

irek157

Posty: 22

 
Właśnie niedawno zastanawiałem się, czy robić zabudowę balkonu, ale wybrałem parawan dekoracyjny, coś w tym stylu https://www.fototap.pl/parawany, tylko z neutralnym wzornictwem i dobrze mi się dopasował do aranżacji. Poza tym, jak mi się znudzi to po prostu sobie przestawię lub kupię inny. Dobra, elastyczna opcja na wydzielenie przestrzeni i na ukrycie się przed niepożądanym wzrokiem, przynajmniej w moim przypadku :)

pawel-2910

Posty: 18

 
U mnie parawan w mieszkaniu pełni rolę garderoby, jak mieszkam z partnerem. Po prostu wydzielasz sobie strefę prywatną, można przed kompem posiedzieć, czy coś innego. W każdym razie niezawodne rozwiązanie.

blues

Posty: 7

 
Według moich doświadczeń parawan to bezinwazyjny sposób na zmianę układu wnętrz, do tego tani i fajnie wyglądający, więc inwestycja godna uwagi.

wujekB

Posty: 10

 
Myślałem nad wstawieniem ścianki działowej, ale to się na dłuższą metę nie sprawdza. Parawan lepszy, bo daje większą elastyczność w aranżacji, jakby coś ci się znudziło.

Lupusx

Posty: 5