Galeria obrazów, co polecicie ?

Galeria obrazów, co polecicie ?

Witam, poszukuję obrazu do sypialni. Jest po remoncie i mam w niej raczej nowoczesny klimat. Proponujecie coś kochani, może znacie adres jakiejś rzetelnej sprzedaży obrazów w Warszawie. Liczę na wasze sposoby:)

opanik44

Posty: 9

 
Kiedyś jakoś nie zwracałam na sztukę uwagi. Odkąd mam swoje mieszkanie lubię otaczać się fajnymi rzeczami, w gruncie rzeczy kocham obrazy olejne i to one w moim domu przeważają. W kilku galeriach obrazów w Warszawie jestem stałym bywalcem. Mam nadzieję, że i wam uda się coś znaleźć dla siebie.

tigra32

Posty: 7

 
To moja kochana galeria sztuki, gdzie bardzo często zaglądam http://www.galeria-mad.pl. Jeśli szukacie czegoś naprawdę na poziomie, to szczerze polecam, można też zamówić sobie portret. Ogólnie pełen profesjonalizm transakcji. Jest ok.

Nilosik

Posty: 13

 
Przeglądając sprzedaż obrazów, można dostać kręćka. Ogromnie trudny wybór. Wszystko jest ciekawie namalowane. A może ktoś mógłby podsunąć pomysł, co najlepiej umieścić na ścianie w salonie. Oczywiście cena też musi być w miarę do zaakceptowania. Akurat w tej galerii podoba mi się wszystko, dobrzy artyści.

deamonix1

Posty: 15

 
Kiedyś jakoś nie zwracałam na sztukę uwagi. Odkąd mam własne mieszkanie lubię otaczać się fajnymi rzeczami, w gruncie rzeczy kocham obrazy olejne i to one w moim domu przeważają. W paru galeriach obrazów w Warszawie jestem stałym bywalcem. Mam nadzieję, że i wam uda się coś znaleźć dla siebie.

Kódłaty

Posty: 19

 
Widać, że muszę się przyznać, bo należę do osób, które nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, którą polecacie. Świetna sprawa. Niektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

czertows

Posty: 15

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, ale chyba nie o takich wam chodzi. Jeśli chcecie dobrego portretu ze zdjęcia, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

Misio

Posty: 20

 
Jak szukacie taniej sprzedaży obrazów znanych artystów to również gorąco polecam tę galerię w Łodzi. Najpierw można zerknąć na stronkę, a później wybrać się typowo do galerii. Bardzo duży wybór.

irek157

Posty: 22