Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

Kitas

Posty: 2

 
Ile trzeba zapłacić za fototapetę załóżmy w formacie 2 na 4 metry? To jest kwestia stówki, dwóch stówek, więcej czy mniej? Chodzi mi o lepszą gatunkowo rzecz.

quwejt

Posty: 3

 
Duzym plusem fototapety jest dość szybki montaż i trzeba przyznać że potrafi dość wyraźnie odmienić cały aranż wnętrz, pomieszczenie wygląda zupełnie inaczej.

Mord

Posty: 3

 
To prawda że takie panoramy dużych metropolii są ciekawe, ale mi tez się pejzaże podobają na świecie jest tyle pięknych miejsc które na zdjęciach wyglądają obłędnie.

krzysztofh

Posty: 18

 
Przydałaby mi się w firmie jakaś fototapeta w korytarzu bo tam te ściany to nie mają lekkiego życia brudzą się zbierają jakieś osady, nie wyglądają za dobrze trzeba by je odmalowywać co drugi rok.

Wielki Duch

Posty: 15

 
Ja polecę sklep na stronie http://fototap.pl. Dużo osób mi ich polecało jak szukaliśmy fototapet do restauracji. Wysoka jakość materiału, wysokogatunkowa flizelina i to było widać zwłaszcza przy samej instalacji. Mocny materiał nie rwał się nie było problemu przyklejeniem na gładko bez żadnych pęcherzyków.

znamsienatym

Posty: 7

 
Wiadomo, że ciągle można kupić fototapetę która będzie nieco trąciła myszką i przypominała lata 80 te i 90 te ale jednak teraz w sprzedaży jest cała masa nowoczesnych wzorów które naprawdę dobrze wyglądają i w niczym nie kojarzą się z kiczem sprzed lat.

oligard

Posty: 7

 
Te nowoczesne fototapety są z naturalnej flizeliny która sobie radzi dobrze i z wodą i z oddychaniem z tego co wiem. Ogólnie teraz robią tapety z różnych tworzyw, tańszych i droższych można coś dobrać komfortowego trwałego i bezpiecznego.

Hezis

Posty: 2

 
Samo przyklejenie fototapety to nie jest trudna sprawa ale trzeba wczęsniej pamiętać o tym żeby samą ścianę przygotować, oczyścić i tak dalej.

Demi45P

Posty: 7