siatki ochronne dla domu, gdzie kupić ?

siatki ochronne dla domu, gdzie kupić ?

Szukam sprawdzonych propozycji siatek na schody. Jeśli znacie jakiś sprawdzony sklep, to chętnie skorzystam. Jeszcze mam pytanie o montaż, czy coś takiego jest łatwo wykonać samemu, czy może jednak zamówić fachowców?

omen100

Posty: 4

 
Masz tu wolną rękę, bo akurat jeśli chodzi o siatki na schody to mają chyba jakieś standardowe wielkości oczek, ale może się mylę. Sprawdź dokładnie w ofercie. Małe oczko ładniej chyba wygląda :)

Waka Waka

Posty: 12

 
Masz tu wolną rękę, bo akurat jeżeli chodzi o siatki na schody to mają chyba jakieś standardowe wielkości oczek, lecz może się mylę. Sprawdź dokładnie w ofercie. Małe oczko ładniej chyba wygląda :)

wrrraak22

Posty: 9

 
Można bez żadnych obaw skorzystać z tego typu siatek polipropylenowych, gdyż są mega odporne :) U nas już też zamontowane. Kapitalna jakość, zatem bez dwóch zdań polecam każdemu, kto żąda siatek na okna. Można nimi zabezpieczyć w zasadzie każde miejsca, które wymagają zabezpieczenia.

OliToli56

Posty: 6

 
Z dzieciakami to sama prawda, dlatego my też już planujemy nabycie siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba zrobić ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

Lalka

Posty: 10

 
Kupowałem siatki ochronne dla domu tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinabalkony. Mają tutaj szeroki wybór i zapewniają mega jakościowe siatki z dobrych tworzyw sztucznych. Polecam.

333_333

Posty: 7

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

Frasiek22

Posty: 20

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

Kitas

Posty: 8

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

TomekK

Posty: 3

 
Super ekstra są te siatki ochronne dla domu :) Można wykonać z nich każde zabezpieczenie i mieć pewność, że naprawdę gwarantują profesjonalną ochronę. Na balkonie sprawdzają się doskonale.

Babeczka

Posty: 7