Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Hej.

Jestem na wyjeździe firmowym i poznałam tu fajnego faceta, mamy obcykane mnóstwo fotek. Polećcie proszę gdzie mogę kupić jakąś wyczepistą ramkę? Ma być taka nowoczesna, bowiem on nie lubi staroci :P

anex

Posty: 14

 
No nie mogę...

czy wy ludzie nie umiecie sami myśleć i wszystko trzeba robić za Was. Upominek na parapetówkę nie różni się od prezentu na ślub o ile ma się poczucie humoru. Ja myślę, że możesz nabyć fajną ramkę, np taką http://multiframe.eu/35-multiramki i co więcej martwić, wlóż coś do koperty i wsadź w ramkę i masz.

eluniq

Posty: 17

 
multiframe.eu A tu szukałeś ramek? Bo ja wchodziłam na allegro, ale tam jedynie takie chińskie są albo takie mega drogie jakieś zabytkowe, A tutaj masz takie dzisiejsze ale i wyglądają na solidne. Kumpela mi polecała tę stronę, bo kupowała swojemu na rocznicę tam taki jakby zestaw ramek co zajął prawie pół ściany, ale wypas (na zdjęciu widziałam).

pawelek75

Posty: 16

 
Ja kupiłam ramkę na zdjęcia, taką z serduszkiem dla mojego faceta, to było z firmy http://multiframe.eu/36-zegar-z-ramkami mają jedne z najlepszych ramek jakie widziałam i niedrogo. Oglądałam jeszcze jeden sklep niemniej jednak tam mieli niesłychanie drogą przesyłkę A tu możesz sobie paczkomaty wybrać więc jak masz małą ramkę to dasz tylko 8pln za przesyłkę i możesz odebrać kiedy pragniesz.

eloop

Posty: 25

 
Ja zamawiam ramki od http://multiframe.eu/ na sporo okazji, bowiem myślę, że jest to coś przydatnego do każdego domu. Kto nie lubi robić i oglądać fotek :P Wcześniej kupowałam ramki na allegro, natomiast sporo sprzedawców oferowało szajs A tutaj przynajmniej wiem, że jakość jest rzeczywiście wysoka i nie dostanę uszkodzonego towaru.

Webmaster

Posty: 19

 
Hahaha, no jakbym siebie widział xD Nie no ale tak do rzeczy to ja o tym samym ostatnio myślałem, aż mnie bania bolała. Ja myślę, iż można zakupić jakiś gadżet czy coś. Siostra zakupiła mi ostatnio na urodziny zegar ze zdjęciami i to nawet dobrze wygląda na ścianie, może jakoś tak zakombinuj.

KHOT

Posty: 25

 
No prezenty to jest zawsze problem, ja sobie ogólnie przeglądam w necie które ludzie uprzednio sposoby dawali. Sporo linków wtedy nie działa, natomiast jak masz chwilkę to możesz prześledzić sobie, ogólnie prezent na wesele dobrze jest tak dobrać, żeby on pasował na okazję, A nie że zakupisz coś zupełnie innego i będzie chała.

ivonzjeee

Posty: 20

 
Ja dostałam taką ładną ramkę i zegar ze zdjęciami. Prezent niezmiernie fajny, albowiem praktyczny. Czekoladki i kwiaty to przeżytek! :P W ogóle ja nie wiem dlaczego osób nie mogą coś samemu wymyślić, wystarczy ruszyć głową

jonek91

Posty: 28

 
Sama mam kłopot zawsze z prezentami, A prezent dla noworodka na chrzciny to już dwa razy była moja zagwostka, ale w końcu kupiłam taką ramkę dla bobasa. Ja kupowałam tutaj http://multiframe.eu/ tej mojej już nie ma, albowiem to jakiś czas temu było, ale oni mają wiele przeróżnych ramek i takie dla bobasów też.

3mam kciuki :*

magic17

Posty: 18