żaluzje Warszawa, opinie

żaluzje Warszawa, opinie

Podobają mi się plisy okienne. Fajnie wyglądają wewnątrz i na zewnątrz no i są faktycznie niezmiernie funkcjonalne. Da się je samemu zamontować? A może znacie sklep z woj. mazowieckiego z usługami montażu. Dzięki za wszelką pomoc.

FOTOhihi

Posty: 2

 
One są produkowane z różnego rodzaju tkanin. Wiem, że te najwyższej jakości tkaniny są droższe, ale warto kupić rolety właśnie z takiego materiału. W Warszawie bez problemu znajdziesz usługi montażu, a w przypadku rolet dzień noc to akurat bym polecała taki fachowy montaż.

TomekK

Posty: 7

 
Tutaj mają super ofertę plis w Warszawie http://ombra.pl/plisy/. Sporo fasonów, barw. Polecam z własnego doświadczenia :) Na stronie wszystko dokładnie opisane i omówione.

KamiKAzeDBC

Posty: 21

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Jak masz kogoś od montażu w mazowieckim, to napisz. Takie żaluzje są pewnie droższe? Jak się orientujecie, dajcie znać. Z góry niezmiernie dziękuję.

Black_Riot

Posty: 16

 
Żaluzje drewniane mają wiecej szanse regulacji dostępem światła. A w woj. mazowieckim znajdziesz sporo interesujących propozycji. Są i zwolennicy rolet na przykład tych dzień noc, bo podobno też dobrze sobie radzą, jeżeli chodzi o tę funkcjonalność. Może poczytaj wiecej na ich temat.

wiera44

Posty: 11

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Podobno ciężej jest z ich montażem. Może tu na forum polecicie jakąś firmę z Warszawy. Nie niezwykle się orientuję w temacie, a jak wpiszesz tę frazę w google, to ci wychodzi masa propozycji. Można zgłupieć. Ja nie widzę różnicy w samym produkcie, ale montaż na bank jest istotny. Musi być fachowo.

Marioleczka

Posty: 6

 
Muszę się pochwalić, ale też polecić. Nie byłam przekonana do rolet rzymskich, ale po ich zamontowaniu nie zamieniłabym na żadne inne. Na terenie woj. mazowieckiego działa wielu usługodawców i sprzedawców z prawdziwego zdarzenia. Wybrałam rolety z jakościowej tkaniny. Świetnie sprawdzają się zarówno w mieszkaniu, jak i w pokoju biurowym. Polecam.

TomekK

Posty: 7

 
Rolety są całkiem okej. W Warszawie znajdziesz sporo usługodawców, którzy zapewniają nawet usługi ich montażu. Wszystko zależy od twoich oczekiwań. Ja preferuję jednak żaluzje.

Madzia

Posty: 7

 
To może rolety rzymskie? W woj. mazowieckim bez problemu odnajdziesz usługodawców, u jakich zamówisz produkt, a oni przyjadą i profesjonalnie ci go zamontują. Ja takie właśnie mam. Długo się zastanawiałam, ale teraz nie żałuję. Robią fajną atmosferę we salonie. Są super.

czesiuuiu87

Posty: 9

 
Z doświadczenia powiem, że rolety dzień noc są naprawdę super. Kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Wcześniej wzbraniałam się przed tego typu innowacją :) Ale naprawdę sprawdzają się w mocno nasłonecznionym pokoju.

asulka002

Posty: 5