Ulotki podkarpacie

Ulotki podkarpacie

Witam serdecznie.

Poszukujemy agencji reklamowej, która wykona dla nas wizytówki, szukamy pomysłu. Najlepiej, by agencja działała na terenie podkarpacia. Nie ukrywamy, że liczy się dla nas czas, dziękujemy.

mniszek45

Posty: 8

 
Wśród agencji reklamowych na podkarapciu, ta rzeczywiście się wyróżnia. Mieliśmy okazję korzystać z jej usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. W sumie to dzięki niej nadal prosperujemy. Pozdrawiamy.

NoweOblicze

Posty: 10

 
Wszechstronnie działająca agencja reklamy to klucz do sukcesu. U nas na podkarpaciu jest kilka takich. Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to rzeczywiście fajnie uzupełniają wszelkie kampanie reklamowe. Mam firmę i postawiłem na pamięci USB. Szybka reakcja klientów bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Jooozek

Posty: 13

 
Polecam tę agencję reklamy na podkarpaciu http://www.ag-raf.com.pl.

Działa naprawdę wszechstronnie i można liczyć u nich na atrakcyjne ceny.

Klakier

Posty: 14

 
Nigdy nie zależało mi na ulotkach, dbałem bardziej o stronkę internetową. Mieszkam na podkarapciu i zdążyłem zaobserwować, że klienci są tutaj zainteresowani tego typu reklamą. Wcale nie jest tak, że jedynie telewizja i internet mają wpływ na działanie klientów.

mateo29

Posty: 24

 
Rozdaliśmy masę ulotek na podkarpaciu. Teraz jest już dobrze. Nie wiedzieliśmy, czy to coś da, niemniej jednak dało. Polecamy każdej firmie w tarapatach taki krok w stronę klientów.

Wielki Duch

Posty: 15

 
Z tą reklamą choć jest jej tak wokół nas dużo, jest naprawdę ciężko. Nie wydaje mi się, żeby banery miały tak istotny wpływ na świadomość marki np. na podkarpaciu, gdzie jest ich od groma i trochę. Podzielam zdanie, że gadżety reklamowe są o wiele lepszym rozwiązaniem.

bogdan66

Posty: 12