Marketing wydarzeń, kogo polecicie

Marketing wydarzeń, kogo polecicie

Cześć. Od zawsze wydawało mi się, że sprawdzę się w organizacji różnych akcji i promocji marek, ale dopiero na własnym przykładzie przekonałem się, że to wytężona praca, którą niekoniecznie ktoś doceni.

Malinka Moja

Posty: 9

 
Witam serdecznie.

Postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami po zorganizowanym wydarzeniu promocyjnym. Odczucia są jak najbardziej pozytywne, zainteresowanie naszą firmą wzrosło, a wszystko dzięki usługach zrealizowanych przez http://www.ievent.pl.

robbin1

Posty: 14

 
Hej.
Zmiana strategii marketingowej naszej firmy była dla mnie sporym zaskoczeniem, a zarazem wyzwaniem. Sprostać mu chciałem z całych sił i wydaje mi się, ze wygrałem tą walkę.

dof77

Posty: 20

 
Dzień dobry. Zastanawiałem się od pewnego czasu na czym polega promocja artykułów, jaką zaoferowała mi jedna z firm.

To gra warta świeczki czy tylko inwestycje, które nie przynoszą zamierzonych rezultatów?

Hunka

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Ciężko mi było podjąć decyzję, jakie poczynania marketingowe są niezbędne z perspektywy mojej firmy. Wątpliwości rozwiała dopiero lektura tego forum, więc czuję się zobowiązany, aby podziękować.

drillmod

Posty: 16

 
Witam. Stosunkowo niedawno zleciłem zewnętrznej firmie działania marketingowe, ale w pełni mnie one rozczarowały. Zacząłem działać na własną rękę i to też nie przyniosło efektu. Dopiero drugie podejście i wybór drugiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Jasieczek23

Posty: 15

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem wybornej konferencji, jakiej organizacja była doskonała. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

deksta84

Posty: 18

 
Cześć. Nie można powiedzieć, że oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, które przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego działania.

katjuz23

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Mam przyjemność polecić współpracę z http://www.ievent.pl, a więc z firmą, która uratowała mnie już z niejednej opresji, gdy „terminy nagliły”, a ja byłem w potrzebie. Okazuje się, że można nawiązać długoterminową współpracę pełną zrozumienia i niewygórowanych kosztów, za co muszę dać im dużego plusa.

tefal100

Posty: 10

 
Witam. Moje oczekiwania względem kampanii tj. promocja firm były niewielkie, albowiem niepokoiła mnie stosunkowo popularna cena takiej usługi. Pozytywnie się zaskoczyłem, co uznaję za duży sukces.

Zainteresowanym mogę przekazać kontakt do firmy, jaka mnie wsparła na każdym etapie.

Rimano

Posty: 15