Litery podświetlane

Litery podświetlane

Prowadzę aptekę i chciałbym zainwestować w profesjonalne litery podświetlane tudzież inne tego rodzaju szyldy. Chciałbym żeby punkt był widoczny z daleka i wyróżniał się na tle innych lokali w okolicy. Kto takie materiały wykonuje na dobrym poziomie?

syrena88

Posty: 8

 
Ciekaw jestem w sumie ile może kosztować taki projekt od A do Z kasetonu reklamowego, ktoś wie? Chodzi mi o projekt plus produkcję i montaż.

Oct714

Posty: 10

 
Mam pytanko – jak to jest z takimi kasetonami reklamowymi jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe? Długo taka reklama może posłużyć w dobrej kondycji i stanie? Jakie macie doświadczenia?

Django

Posty: 13

 
Gdzieś na wylotówce z Warszawy na Gdańsk widziałem jakiś czas temu bardzo fajny pylon. To chyba był jakiś lakiernik, czy wulkanizacja, ale powiem, że naprawdę oryginalna reklama, dobrze wyglądająca i zrobiona z pomysłem.

Olsztynek

Posty: 16

 
Mam już od kilku lat pylon przy zjeździe na mój warsztat i powiem szczerze, że zauważyłem zwiększony ruch odkąd go postawiłem. Także jak najbardziej warta uwagi inwestycja.

okruchowy

Posty: 13

 
Pozytywne mam doświadczenia z obsługą w biurze marki Neobrand (neobrand.pl). Mam od nich specjalny, duży pylon przed zakładem, ale też na dachu zainstalowane ich napisy podświetlane, świecące pełną powierzchnią. Efekt wizualny jest rewelacyjny, firma jest widoczna z daleka i wyróżnia się na tle konkurencji. Polecam!

Sebuś34

Posty: 22

 
No właśnie – jak to jest z tymi literami podświetlanymi? Na jakie się najlepiej będzie zdecydować, jeśli chcę, żeby moc światła była największa?

MaszWielkosc

Posty: 19

 
Mój znajomy korzysta z takiego specjalnego neonu na elewacji i z tego co mówi to sporo mu prądu idzie na zasilenie czegoś takiego. Są jakieś szczególnie energooszczędne rozwiązania, które możecie polecić?

Jooozek

Posty: 13

 
Swój baner reklamowy przy firmie to montowałem chyba z 5 lat temu i teraz to już nie wygląda za dobrze. Jednak w przypadku reklamy zewnętrznej to warunki atmosferyczne, różnice temperatur, promieniowanie słoneczne i cała reszta dużo szkody robią.

irek157

Posty: 19

 
Mam trochę dylemat aktualnie co do wyboru reklamy dla swojej restauracji. Dużo z tego co oferują sprzedawcy to trochę wygląda kiczowato jak dla mnie.

stopiw7

Posty: 23