Banery reklamowe potrzebne na terenie Warszawy !

Banery reklamowe potrzebne na terenie Warszawy !

Od pewnego czasu chodzą za mną banery, w sensie pomysł na taką reklamę. Mam niewielką firmę, ale wiadomo bez reklamy nie podziałam, zwłaszcza na warszawskim rynku. Zatem pytanie do was – od kogo nabyć banery, żeby nie przepłacić? Dobrze jakby się prędko uwinęli ze zleceniem, albowiem dla mnie czas to pieniądz.

Calusek34

Posty: 16

 
Ja korzystam z kilku banerów w mieście i powiem, iż efekty są, nie ma co mówić, iż taka reklama się nie opłaca. Jest to dość tanie rozwiązanie jeżeli chodzi o promocję, zaś jak dobrze ulokujesz baner, w jakimś widocznym miejscu (mój stoi przy Puławskiej) to trafisz ze swoją marką do ludzi. Należałoby zakupić baner winylowy z nadrukiem solwentowym, takich propozycji szukaj.

eXtreme23

Posty: 18

 
Mapę reklamową stolicy mam przestudiowaną kilkukrotnie, dobrze wiem, z czym do kogo się zgłosić :) Jeśli chodzi o banery, o które pytasz to ja bym Ci polecił markę www.banery-warszawa.pl. Robią także standardowe banerki do 3,5 metra szerokości, ale też duże kilkudziesięciometrowe projekty. Jeśli chodzi o wydruk to jest to metoda solwentowa, trudno o lepszą.

Kiziak

Posty: 18

 
Jakoś nie tak dawno kupowałem większą partię banerów w Warszawie, tak więc całkiem jestem na świeżo w temacie. Akurat trafiłem poprzez kumpla na stronę http://www.banery-warszawa.pl i jak najbardziej mogę polecić tych ludzi. Dobry kontakt, szybka produkcja, niezłe ceny. Co do samych banerów do wydruk jakości cyfrowej, materiał odporny na zmiany temperatur, porządnie zgrzane mocowania, idealne do ekspozycji zewnętrznej.

eX777

Posty: 22

 
Witaj:)

Już od kilku lat nie korzystamy w ogóle z banerów i jakoś żyjemy. Reklamę można prowadzić też w innych formach. Szczerze? Mnie się wydaje, iż takie szyldy to trochę przestarzała formuła i trochę trąci myszką...

Jasio

Posty: 13

 
Niesłychanie fajne ceny odszukałem ostatnio na stronie www.banery-warszawa.pl, także jak myślisz o banerach w jakiejś rozsądnej cenie w stolicy to myślę, iż tutaj odnajdziesz coś dla siebie. Takie oferty jak te jedynie pokazują, jak bardzo inni producenci zdzierają. Bowiem skoro im się opłaca sprzedawać dobrej jakości solwent, to dlaczego inne firmy liczą sobie takie wysokie stawki od metra??!

kapishon

Posty: 12