Jakiej firmie zlecić druk wypukły ?

Jakiej firmie zlecić druk wypukły ?

Witam serdecznie. Przyszedł czas na wizytówkę, szukam firmy, jaka zajmuje się drukiem wizytówek, natomiast chodzi mi o jakieś fajne, nowoczesne rozwiązania. Piszcie, dziękuję.

Mariusz

Posty: 8

 
Polecam tę drukarnię internetową http://www.druk-wizytowek.eu/o-nas/. Już kilka razy korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o druk wizytówek w Warszawie, to uważam, że są najlepsi.

Takie projekty rzadko się ogląda.

1AdamoSk

Posty: 18

 
Na taki druk wypukły z powodzeniem mogłem wydać pieniądze. Wizytówka wygląda prestiżowo i nie wstyd ją dawać swoim klientom. Pomysł drukarni jest szalenie efektywny. Bardzo mi się podoba. Także polecam.

Damiano

Posty: 11

 
Właśnie obejrzałam na ich stronie internetowej wizytówki z drukiem wypukłym. Niesamowicie wyglądają, pewnie w rzeczywistości robią sporo większe wrażenie. Kto wie, czy się nie skuszę?

Gruamer

Posty: 17

 
Mnie również niezmiernie spodobały się wizytówki z drukiem wypukłym. Znakomita sprawa tak się zareklamować. Jeśli podejmę decyzję o zmianie swojej, to z pewnością wybiorę właśnie taki druk. Sami możecie zobaczyć na ich stronie, jak to ekstra wygląda.

Dzidzia

Posty: 6

 
Długo się zastanawialiśmy z mężem nad drukiem wizytówek. Kto ma nam to wykonać i jak. W Warszawie oferta jest bardzo bogata, toteż trudno było nam wybrać. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się na tę drukarnię i naprawdę to był doskonały wybór. Wybraliśmy druk wypukły na wizytówce, teraz mamy z czego być dumni.

Speedy_UT

Posty: 12

 
Niesłychanie dobrze to wygląda. Fachowo i z klasą. Dużo można by pisać o druku wypukłym, który jest bardzo dzisiaj modny. Na wizytówce to jedyne trafne rozwiązanie.

Walawek3

Posty: 21