Jak jest koszt nadruku na torbach foliowych?

Jak jest koszt nadruku na torbach foliowych?

Mam kolejny pomysł odnośnie mojego małego biznesu, a dokładnie jego reklamy. Chciałbym obrandować logiem i nazwą firmy torby papierowe, jakie służyłyby klientom do pakowania zakupów. Poszukuję taniej firmy. Dzięki.

misiu56

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o torby z nadrukiem, to musi to być jakiś fajny projekt oczywiście związany z logo firmy, ale chodzi też o kolory, żeby dawały się zapamiętać i odróżniać od całej reszty reklamówek.

piotrex007

Posty: 15

 
Podzielam zdanie, że torby reklamowe to źródło dobrej reklamy. Dużo o tym czytałem w naprawdę rzetelnych źródłach, dlatego polecam w nie inwestować.

ZPL33

Posty: 13

 
Ja polecam http://www.awadruk.com.pl. To sprawdzona firma, gdzie zlecisz torby reklamowe i nie zapłacisz za nie fortuny. Szczerze polecam, u mnie wyszło to znakomicie.

Grzaleczkaa

Posty: 14

 
Takie torby papierowe wcale nie muszą być za darmo. Klient może ją kupić za drobną kwotę. To się opłaca. Ja tak zaczynałam, od tradycyjnych foliowych najtańszych reklamówek za darmo, a papierowych za „grosik”.

Lalka

Posty: 4

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No ale rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni lepsze z materiału.

E-GOista

Posty: 13

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Zwykłe zrywki są za darmo. Jeżeli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Lecz naprawdę da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

Rimano

Posty: 15

 
Jak masz sklepik spożywczy, to torby foliowe jak najbardziej. Lecz każda inna branża handlowa wymaga czegoś według mnie lepszego. Tanie są foliowe torebki, ale czasami nie niezmiernie wypada pakować w nie zakupów chociażby w sklepie ze zdrową żywnością, ale to tak tylko na marginesie.

pawelbin

Posty: 18

 
Mnie na razie nie stać na torby reklamowe. Bowiem, gdybym zaczęła je posiadać, nie mogłabym ich nagle nie mieć. Może zacznę z innymi jednorazowymi gadżetami reklamowymi, jakie mogłabym rozdawać klientom w ramach zakupów za określoną kwotę.

frezzzer

Posty: 14