Tanie koszulki z nadrukiem

Tanie koszulki z nadrukiem

Chodzicie w koszulkach z nadrukiem?

Jakie macie doświadczenia z ich codzienną pielęgnacją? Wzór własny kosztuje jakoś dodatkowo czy nie bardzo?

sgemino

Posty: 12

 
Ja zwracam zawsze uwagę na ściągasz, koniecznie z podwójnym przeszyciem i styl. Trudno na Allegro znaleźć dobrą opcję. Lepiej szukać u dedykowanych producentów.

Pozycjoner

Posty: 15

 
Grunt to ciekawy wzór i taki, żeby kolorystycznie pasował do koszulki. Sztuka coś takiego znaleźć, ale na pewno ci się opłaci.

tyczner,

Posty: 17

 
A moim zdaniem, jak masz masową jakąś okazję to lepiej hurtowo zamówić. Na sto procent niższą cenę będziesz miał.

Batiatus12

Posty: 17

 
Odzież robocza połączona z dobrym hasłem reklamowym to idealna opcja dla firmy. Wiem, bo sam chodzę i klienci non stop zaczepiają, bo niektórzy też chcą zrobić sobie taki prezent :)

yetisizeee

Posty: 21

 
W www.naszewzory.pl kupiłem zestaw 14 koszulek i za jedną sztukę wyszło niecałe 26 złotych. Śmieszna cena uwzględniając robociznę, wymyślenie wzoru, itp. Rozdałem je na spotkaniu licealnym :)

pmrm1

Posty: 15

 
Szef mi zlecił przygotowanie nowego pomysłu na kampanię promocyjną firmy. Na targi jechaliśmy :P Kupiłem koszulki na www.naszewzory.pl i szef do tej pory mnie chwali. Szkoda tylko, że podwyżki nie dał :)

Bobek1200

Posty: 15

 
Mam koszulkę naśladującą garnitur i kilka z tekstami na podryw. Dziewczyny się z nich śmieją i dobrze, bo przynajmniej mam zainteresowanie. Jak dbasz zgodnie z zalecaniami o materiał to raczej się nie spiorą. Jedną koszulkę mam już ponad pół roku. Zero zniszczeń.

Sarever

Posty: 13